KODĖL PROFESIONALUS DANTŲ VALYMAS YPAČ SVARBUS PAAUGLIAMS?

Apie 12-14 metus baigiasi vaikų pieninių dantų kaita į nuolatinius. Dėl hormoninių procesų keičiasi burnos ertmės audinių struktūra ir mikroflora. Šiuo periodu labai didelis gingivito ir periodontito pavojus. Kad išvengtų ligų, paauglys turi apsilankyti pas odontologą profesionaliam dantų valymui nuo apnašų ir dantų akmenų, o taip pat naujų priemonių, reikalingų burnos ertmės priežiūrai, parinkimui.

Bet paauglys – dar nesuaugęs. Šiuo amžiaus tarpsniu dantenų kraštai švelnūs, lengvai pažeidžiami. Todėl higieninę terapiją odontologas turi atlikti, taikydamas tausojančias vaikiškas technologijas. Taip pat daktaras turi įvertinti kramtymo sutrikimo lygį, atsiradusį sąkandžio keitimosi periodu ir duoti reikalingus patarimus. Ir pagaliau, gydytojas turi parinkti atitinkančias amžių priežiūros priemones ir išmokyti jomis naudotis.

Ar jūs žinote, kokia jūsų augančio vaiko burnos ertmės sveikatos būklė?

Užrašykite jį apžiūrai, profesionaliam dantų valymui, priežiūros priemonių parinkimui ir mokymui teisingo jų naudojimo. Mūsų specializuotoje vaikų klinikoje tai kainuoja 25 Eur.

Registracija telefonu – 8 615 13366
Internetu – https://www.manodaktaras.lt/…/futuri-dentes-vaiku-odon…/1064
Didžioji gatve 11-16, Vilnius

Gydant dantis kompensuosime jūsų parkavimo išlaidas Senamiestyje.

Gyd. Anna, direktorė Futuri Dentes, vaikų odontologijos klinika