KAIP TWINKY STAR GELBĖJA PIENINIUS DANTIS IR DŽIUGINA MAŽYLĮ?

Vaikas gydytojo kėdėje išsėdėti atvira burna gali tik labai trumpą laiką. Kaip suspėti išgydyti dantį? Mums padeda Twinky Star – nuostabi medžiaga pieninių dantų plomboms: pirmiausia ji leidžia uždėti puikią plombą per dvi minutes, antra, ji įvairiaspalvė, nuo pieniškai-baltos iki žydros su blizgučiais! Mažylis pasirenka spalvą, ir gydytojas uždeda super-plombą

Twinky Star – tai naujausias vokiečių kompanijos Voco produktas. Jo ypatumai – patvarumas, greita adaptacija prie danties, lipnumas ir paprasta priklijavimo technika. Na ir, žinoma, jis įvairiaspalvis!

Noriu išskirti vieną labai svarbią Vilniaus gyventojams šios medžiagos savybę. Ji pati išskiria fluoro jonus, o taip pat akumuliuoja juos iš visų produktų, turinčių savo sudėtyje fluoro. Tai svarbu todėl, kad Vilniaus vandenyje labai mažai fluoro.

Ir dar – asmeniška. Aš visada buvau šalininkė plombų, atitinkančių pieninių dantų spalvą – idealiai baltų. Bet Twinky Star ir Vilniaus vaikai pakeitė mano nuomonę smile emotion. Svarbiausia mažyliui – tai susidomėjimas ir džiaugsmas, lankantis pas gydytoją.Twinky Star suteikia vaikui galimybę dalyvauti pasirinkime gydant (“Kokia spalva tau patinka, drauguži?”) ir po to didžiuotis ypatingomis plombomis (“Pažiūrėk, tėti, mano dantuke violetinė ugnelė!”)

Būkite sveiki!

Gyd. Anna, direktorė Futuri Dentes, vaikų odontologijos klinika

Registracija telefonu – 8 615 13366
Internetu – https://www.manodaktaras.lt/…/futuri-dentes-vaiku-odon…/1064

Didžioji gatve 11-16, Vilnius

Gydant dantis kompensuosime jūsų parkavimo išlaidas Senamiestyje.