AKIES OBUOLIO SPALVA – TAI MŪSŲ DANTŲ SPALVOS ETALONAS

Mūsų vaikų pieniniai dantys sniego baltumo. Jie visada ryškesni ir baltesni, nei suaugusiųjų. Ir gerai įsižiūrėkite – spindinti pieniško emalio spalva idealiai sutampa su vaiko akies obuolio baltumu!

Pati gamta parodo mums, kokia turi būti ideali šypsena.

Pieniniai dantys keičiasi į nuolatinius – sudėtingesnius savo sandara ir ne tokius ryškius. Laikui bėgant, į dantų emalio poras iš vandens ir maisto prasiskverbia tamsūs pigmentai. Taip pat emalio tamsėjimui įtakos turi ligos ir vaistai.

Kuo mes vyresni, tuo tamsesni mūsų dantys, lyginant su akies obuolio spalva – individualaus grožio gamtos etalonu. Pažvelkite į veidrodį, esant natūraliam apšvietimui ir įvertinkite spalvų skirtumus tarp jūsų pagrindinių dantų ir akies obuolio. Ką jūs matote?

Iš vienos pusės, tėvai turi svarbesnių rūpesčių, nei apžiūrinėti save veidrodyje – pavyzdžiui, vaikų sveikata. Iš kitos pusės, mamos ir tėčiai turi būti gražūs, kaip ir jų vaikai! Tuo labiau, kad tai taip paprasta – per pusvalandį balinantis gelis, aktyvuojantis čipas ir Philips Zoom įrenginys ištrauks pigmentus iš jūsų dantų audinių ir grąžins jūsų šypsenai spindintį vaikišką baltumą

Iki birželio 21 d. visiems mūsų mažųjų pacientų tėveliams – Zoom- balinimui 20% nuolaida (120 EUR vietoj 150 Eur pagal kainoraštį).

Būkite gražūs ir sveiki!

Gyd. Anna, direktorė Futuri Dentes, vaikų odontologijos klinika

Registracija telefonu – 8 615 13366
Internetu – https://www.manodaktaras.lt/…/futuri-dentes-vaiku-odon…/1064

Didžioji gatve 11-16, Vilnius

Gydant dantis kompensuosime jūsų parkavimo išlaidas Senamiestyje.