STIPRIOS MAMOS

Futuri Dentes – jauna klinika. Per septynis darbo mėnesius pas mus apsilankė 1500 mažųjų pacientų. Maždaug 150 iš jų atvyko, turėdami 8-12 dantų pažeidimus. Tai yra labai daug ir reiškia ilgą gydymą – 5-10 vizitų (nes ne kiekvienam vaikui pavyksta išgydyti nors 2 dantis vieno apsilankymo metu). Iš šių 150 vaikų šiai dienai visiškai išgydyti 50, likusieji procese. Pusė mažylių bijojo gydymo ir nepasitikėjo gydytoju, bet po poros apsilankymų beveik visi patys be baimės ropštėsi į kėdę!

Kodėl aš apie tai rašau? Todėl, kad noriu pasakyti apie savo jausmus tų vaikučių mamoms. Visoms mamoms, kurios rūpinasi savo vaikų sveikata, bet šioms – ypatingai. Aš jaučiu ypatingą dėkingumą, aš žaviuosi jų darbu ir kantrybe. Už tai, kad sėdi šalia daktaro ir palaiko savo mažylius kiekvieną gydymo minutę, o juk tai kartais labai-labai nelengva netgi gydytojui. Už tai, kad randa laiko ir jėgų daug kartų atvažiuoti į kliniką. Už tai,kad namie moko vaikus nebijoti odontologo ir vykdyti jo patarimus – aiškina, kartoja, primena. Dėkoju jums, stipriosios mamos!

Aš ne visai tiksli, kai rašau “ačiū, mamos!” Taip, mamų dauguma, bet nemažai vaikų kabinete gydosi, laikydami už rankos tėtį. Manau, kad aštuonioms didvyrškoms mamoms Futuri Dentes klinikoje tenka du ne mažiau didvyriški tėčiai 🙂

Būkite sveiki! 🙂

Gyd. Anna, direktorė Futuri Dentes, vaikų odontologijos klinika