ŠVELNUS TVIRTUMAS

Šis permatomas siūlas – tvirčiausias stiklo pluošto kaištis, kuris prisitaiko prie danties anatomijos. Mūsų klinikoje mes naudojame tokius kaiščius vaikų nuolatinių dantų kanalų gydymui. Kiekvienas vaikas, kiekvienas atstatomas dantis – individualus, bet šita nuostabi medžiaga moka prisitaikyti prie bet kokios situacijos!

Odontologas įveda kaištį į šaknies kanalą ir po to atstato danties formą su plombine medžiaga. Jeigu kaištis tradicinis – iš metalo, gali iškilti dvi problemos. Pirma, metalas persišviečia per plombavimo medžiagą, kas atrodo nenatūralu ir, žinoma, negražu. Antra, atstatytas dantis patiria perkrūvį ir gali skilti – juk natūralaus dentino ir metalinio kaiščio elastingumas – skirtingas.

Stiklo pluošto kaištis permatomas ir nematomas per plombos medžiagą. Jis atsparus lenkimui, elastingas kaip dentinas ir tolygiai paskirsto kramtymo krūvį visai danties ašiai. Jis prisotintas smalų ir todėl sudaro visumą su danties audiniais ir cementavimo medžiaga. Kanalus kaiščio įvedimui reikia apdoroti minimaliai – tai išsaugo natūralius danties audinius. Visa tai kartu reiškia, kad dantis su stiklo pluošto kaiščiu šaknies kanale atrodys natūraliai, gražiai ir bus tvirtas.

Būkite sveiki! 🙂

Gyd. Anna Zhidkikh

Gyd. Anna, direktorė Futuri Dentes, vaikų odontologijos klinika

Registracija telefonu – 8 615 13366
Internetu – https://www.manodaktaras.lt/…/futuri-dentes-vaiku-odon…/1064

Didžioji gatve 11-16, Vilnius

Gydant dantis kompensuosime jūsų parkavimo išlaidas Senamiestyje.