MOKOMĖS IŠ PROFESORIAUS

Kiekvienas protezavimo atvejis yra unikalus, todėl patyrusių kolegų patarimai kartais yra tiesiog būtini. Dabar mūsų klinikos gydytojai turi galimybę konsultuotis su gydytojais iš Sankt-Peterburgo.

Praėjusį savaitgalį Futuri Dentes klinikoje lankėsi profesorius iš Sankt-Peterburgo Eugenijus Zhidkikh. Jis daugiau nei 30 metų dirba su dantų implantais, laminatėmis ir įvairiais metalais (t.y. specializuojasi dantų protezavime).

Šeštadienį įvyko teorinė kursų dalis, kurios metu profesorius perskaitė paskaitą apie geriausias ir patikimiausias protezavimo technologijas.

Sekmadienis buvo skirtas praktikai. Į odontologinę kėdę atsisėdo pacientė, kuriai reikalingas protezavimas laminatėmis. Atsakinga už protezavimą buvo paskirta gyd. Neringa. Profesoriui prižiūrint, buvo nuimti diagnostiniai atspaudai ir sudarytas gydymo planas. Atspaudai nusiųsti į dantų technikų laboratorijas Vilniuje ir Sankt-Peterburge. Du technikai atliks modelių pavaškavimą, o gyd.Neringa nuspręs, kuris modelis labiausiai tinka šiuo klinikiniu atveju.

(Prof. Eugenijus Zhidkikh – ortopedinės stomatologijos katedros docentas Mečnikovo vardo Medicinos universitete Sankt-Peterburge).

Gyd. Anna Zhidkikh

Gyd. Anna, direktorė Futuri Dentes, vaikų odontologijos klinika

Didžioji gatve 11-16, Vilnius

IMG_2376 (1) IMG_2384 (1)