KĄ AŠ ATRADAU PARODOJE

Rugsėjo 25-27 aš praleidau Maskvoje tarptautinėje Dental Expo parodoje. Domėjausi naujomis technologijomis ir medžiagomis, kurias galėtume greitai įdiegti mūsų Futuri Dentes klinikoje. Išvyka buvo sėkminga. Štai du naudingumai, kuriuos iškart pradėsime taikyti, gydydami savo pacientus.

Pirmiausia, sudėtingų vaikų pulpitų gydymui, mes plačiau naudosime medžiagą, kuri vadinama MTA (Mineral trioxide aggregate). Pasaulyje MTA tyrimai tęsiami, atrandama vis naujų šios medžiagos savybių. Neseni tyrimai parodė, kad MTA suaktyvina dentino ląsteles, kurios sukuria patikimą barjerą tarp danties pulpos ir kariozinės ertmės. Ji puikiai veikia drėgnoje aplinkoje, kas labai svarbu gydant nenustygstančius vietoje vaikus. Visa tai reiškia, kad MTA dėka mes išgelbėsime nuo pašalinimo daugiau pieninių ir nuolatinių dantų.

Antra, mes įtrauksime Biodentine (prancūzų kompanijos Septodont) preparatą reguliariam naudojimui. Tai viena iš geriausių pasaulyje šiai dienai medžiagų giluminio ėduonies gydymui. Pagal savo požymius tai praktištai natūralus dentinas – efektyvus pulpos saugotojas. Jos pagalba mes išsaugosime daugiau sveikų vaikų dantukų!

Be to, aš parsivežiau keletą nuostabių instrumentų, skirtų estetinei restauracijai (nekantrauju juos išbandyti!)

Ir pagaliau, mano rankinėje yra lenkų firmos Arkona spalvotų hermetikų Flow Color pavyzdžiai – puikus mūsų populiariųjų spalvotų Twinky Star plombų papildymas!

Būkite sveiki! 🙂

Gyd. Anna, direktorė Futuri Dentes, vaikų odontologijos klinika

Registracija telefonu – 8 615 13366

Internetu – https://www.manodaktaras.lt/klinika/futuri-dentes-vaiku-odontologija/1064

Didžioji gatve 11-16, Vilnius

Gydant dantis kompensuosime jūsų parkavimo išlaidas Senamiestyje.

#futuridsentes #vilnius #lietuva