22 gyvenimiškos situacijos

Kaip pasirinkti tinkamas dantų priežiūros priemones namų sąlygomis?

Vaistinėse ir parduotuvėse – dešimtys dantų pastos, šimtai dantų šepetėlių, įvairūs skalavimo skysčiai,geliai, dantų siūlai, balinančios juostelės, nesuprantami gramdytukai liežuviui, tarpdančių šepetėliai, įvairiausių formų dantų krapštukai, specialios kramtomosios gumos. Kiekvienas gamintojas įtikinėja, kad jo gaminami produktai naudingesni, patogesni, efektyvesni, tobulesni, gražesni, skanesni. Kaina mažai ką pasako. Išsiaiškinti sunku. Pasirinkimas atima daug laiko. Norisi paprasčiausiai, praeinant pro prekybos centro lentynas, paimti pažįstamą colgate su vaikiškų filmukų herojais vaikui ir įprastą dantų šepetėlį sau.

Bet kaip tada, jeigu mažyliui tuoj – tuoj išdygs pirmasis nuolatinis dantis? Arba yra dantenų uždegimas? Arba jis nešioja breketus? Kas, jeigu jūs geriate 5 puodelius kavos per dieną? Arba jūsų dantų emalis jautrus? Arba jums neseniai balino dantis? Arba miesto geriamajame vandenyje nepakankamas fluoro kiekis?.. Liūdna tiesa – “pažįstama ir įprasta” blogai susidoroja įvairiapusėse gyvenimo situacijose.

Mes nėrėme į alternatyvų jūrą – tiksliau, lietingą dieną dviračiu važiavome į Vilniaus vaistines, prekybos centrus ir specializuotas odontologinių prekių parduotuves 🙂 Iš gausybės priemonių, skirtų sveikam dantų vystymuisi, profilaktikai ir grožio palaikymui, mes, mūsų manymu, išrinkome geriausias. Geriausia – reiškia:

– specializuotos konkrečiam gydymo- profilaktikos tikslui ir žmogaus amžiui;
– derančios su kitomis priemonėmis;
– veiksmingos (t.y. atliekančios savo funkciją);
– esančios prekyboje;
– už sąžiningą kainą.

Mes apjungėme geriausias priemones į 22 burnos ertmės priežiūros sistemas – 15 vaikams, 7 tėveliams. Tai rinkiniai, skirti burnos ertmės priežiūrai namuose, 22 skirtingoms gyvenimiškoms situacijoms. Kiekvienas skirtas 3 mėnesiams. Kiekvieną galima nusipirkti mūsų klinikoje arba susikomplektuoti savarankiškai.

Susiraskite mūsų internetinėje svetainėje savo sistemą ir sužinokite apie ją – sudėtis, kaina ir kaip naudoti: https://futuridentes.com/sistemos/

Norite pasitarti? Atvykite į konsultaciją.

Būkite sveiki! ❤

Gyd. Anna, direktorė Futuri Dentes, vaikų odontologijos klinika

Registracija telefonu – 8 615 13366
Internetu – https://www.manodaktaras.lt/klinika/futuri-dentes-vaiku-odontologija/1064

Didžioji gatve 11-16, Vilnius