VAIKAS NEŠIOJA BREKETUS?

Tada dantų ėduonies profilaktika – pagrindinis rūpestis namuose.

Daugelis mūsų mažųjų pacientų nešioja dantų plokšteles arba breketus. Tai nėra lengva. Nepatogu, kartais skausminga ir reikalauja ypatingos kasdieninės priežiūros, kad išvengti dantų ėduonies ilgalaikio ortodontinio gydymo metu.

Ar sugebės vaikas visą tą laiką pats nuosekliai valyti dantis, taisyklingai naudoti specialią dantų pastą ir šepetėlį. Greičiausiai, ne. Kas padės jam būti atsakingu, atlydžiu ir nesibodėti, atliekant visas higienos procedūras? Gydytojas odontologas? Žinoma, gydytojas konsultacijos metu parodys visas gudrybes, padedančias taisyklingai prižiūrėti dantis su breketais arba plokštelėmis, pasistengs sudominti ir motyvuoti. Bet, vis dėl to pagrindinis pagalbininkas – mama. Jos pastovus rūpestis namuose, atidumas ir dalyvavimas – geriausia sveikų vaiko dantukų garantija be “ortodontinio” dantukų ėduonies pėdsakų.

Pagalbai mamos, kurių vaikams šiuo metu taikomas ortodontinis gydymas, mes parinkome , mūsų manymu, efektyvias priemones, specializuotus dantų šepetėlius, dantų pastas ir įtraukėme į mūsų sistemą ORTHO.

Numeris pirmas – dantų šepetėlis Curaprox Ortho. Jo išskirtinumas – skirtingo ilgio šereliai. Ilgesnieji – dantų šepetėlio kraštuose – lengvai pasiekia dantų emalį, o trumpesnieji puikiai valo paviršių aplink breketų tvirtinimą. Numeris antras – plonas instrumentas, specialus siauras šepetėlis Curaprox Single Tooth Ortho. Jis puikiai padeda sunkiai pasiekiamose vietose. Abu šepetėliai minkšti ir patogūs naudoti vaikams.

Numeris trečias ORTHO sistemoje – dantų pasta Curaprox Enzycal F. Jos sudėtyje yra būtinas Vilniaus gyventojams fluoras, nepriekaištingai valo dantis ir breketus, o taip pat – tai svarbu – lengvai nuvalo apnašas nuo nuimamų plokštelių (jų spalvotas paviršius visada turi būti ryškus ir blizgantis). Numeris ketvirtas – dantų pasta-vaistai Curaprox Curasept. Ji gydo uždegimą ir kompensuoja nepakankamai geros burnos ertmės higienos pasekmes. Naudoti ją reikia dvi savaites po periodinio profesionalaus dantų valymo pas vaikų odontologą.

ORTHO sistemą, skirtą naudojimui namuose, galite įsigyti mūsų klinikoje arba galite susikomplektoti patys. Detaliau apie sudėtį ir naudojimą: https://futuridentes.com/sistemos/

Būkite sveiki!

Gyd. Anna, direktorė Futuri Dentes, vaikų odontologijos klinika

Registracija telefonu – 8 615 13366
Internetu – https://www.manodaktaras.lt/

Didžioji gatve 11-16, Vilnius