“Odontologinė“ osteopatija: gydo sąkandį anksčiau, rezultatyviau ir greičiau

Susipažinkite: Vladimir Michnovec – gydytojas-osteopatas. Nuo birželio 1 d. mes apjungiame savo jėgas netaisyklingo vaikų sąkandžio rezultatyvesniam ir greitesniam gydymui.

Savo klinikoje mes gydome netaisyklingą sąkandį, dantų susigrūdimą ir netaisyklingą žandikaulių padėtį ankstyvoje stadijoje – vaikams nuo 3 iki 8 metų. Tam mes naudojame minkštas nuimamas australiškas sistemas Myobrace.  Per kelis mėnesius tokio ortodontinio gydymo pas vaiką keičiasi dantų ir  žandikaulių padėtis bei būklė. Tai reiškia, kad į procesą įtraukiamos visos galvos, kaklo ir kūno struktūros. Tuo metu labai svarbi papildoma kontrolė iš ypatingo gydytojo pusės – “odontologinio“ osteopato. Jis padės aptikti ir pašalinti nenustatytus organų ir organizmo sistemų sutrikimus, tokiu būdu ortodontinis gydymas taps efektyvesnis ir trumpesnis.

Mes sujungiame odontologiją ir osteopatiją!

Dantys ir žandikauliai per kaukolės struktūrą daro didžiulę įtaką visai vaiko kaulų-sąnarių sistemai. Jeigu jie sveiki ir teisingai išdėstyti, tai kaulų-sąnarių sistema vystosi ir funkcionuoja taip, kaip gamtos numatyta. Jeigu sąkandis netaisyklingas, dantys susigrūdę, o žandikauliai vystosi neteisingai, dėl to kenčia visas vaiko organizmas.

“Odontologinis“ osteopatas dirba komandoje su vaikų odontologais Futuri Dentes pagal suderintą planą, kartu su jais įvertina rezultatus ir stebi vaiką po gydymo.

Ką konkrečiai daro “odontologinis“ osteopatas?

Jis tyria visas mažojo paciento kaukolės sistemas (kaulus, siūles, paliežuvinį kaulą) ir stuburą (slankstelius, raumenis). Išsiaiškina bendrą padėtį, bei kryžkaulio ir viso kūno judėjimą. Įvertina vaiko laikyseną – nes neteisinga laikysena, turi įtakos žandikaulių kaulams: neteisingai jų padėčiai ir vystymuisi. Nustato, kaip vaikas kvėpuoja, kaip vyksta rijimas bei kokia liežuvio padėtis.

Gydydamas “odontologinis“ osteopatas minkštais taškiniais prisilietimais koreguoja atraminio-judėjimo aparato daromą įtaką apatiniam vaiko žandikauliui. Taiso laikyseną, be to Myobrace sistemai padeda greičiau suformuoti taisyklingus vaiko įpročius: kvėpavimą per nosį ir teisingą ryjimą.

Mūsų klinikos partneris daktaras Vladimir Michnovec turi fundamentalų medicininį išsilavinimą ir 15-os metų patirtį su odontologiniais pacientais. Padedant minkštoms sistemoms Myobrace bei kranosakralinės  osteopatijos metodams, kartu su juo mes sukūrėme netaisyklingo sąkandžio koordinuoto gydymo protokolus ir  profilaktinį gydymą. Kartu analizuosime rezultatus, gerinsime praktiką, trumpinsime gydymo laiką. Kartu dirbsime dėl paprasčiausio ir pačio svarbiausio tikslo – bendros vaiko sveikatos, išsilaikančios visą gyvenimą.

Būkite sveiki! ❤️

Gyd. Anna, direktorė Futuri Dentes, vaikų odontologijos klinika

Registracija telefonu – 8 615 13366

Internetu – https://www.manodaktaras.lt/

Didžioji gatve 11-16, Vilnius