Ortodontas ir osteopatas susivienija, kad gydytų pačių mažiausiųjų sąkandį. Futuri Dentes

Ortodontas ir osteopatas susivienija, kad gydytų pačių mažiausiųjų sąkandį

Jūsų mažyliui nustatė netaisyklingą sąkandį ir patarė palaukti, kol išaugs nuolatiniai dantys? Bet laukimas tik pagilins problemą. Be to, yra tikimybė, kad vaikui galima padėti jau šiandien.

Savo klinikoje vaikams su netaisyklingu sąkandžiu ankstyvame amžiuje (3-8 metų) mes taikome kombinuotas gydymo technologijas. Mes sujungiame ortodontiją ir osteopatiją.

Pirma, ortodontijos gydymo srityje, mes naudojame australiškas minkštas sistemas Myobrace. Jos padeda atsikratyti neteisingų įpročių, kurie iššaukia sąkandžio defektus: atpratina mažylį nuo kvėpavimo per burną, “moko” jo liežuvį teisingai judėti ryjant, švelniu spaudimu praplečia žandikaulio lanką, išlygindami dantis nenaudojant standžių breketų.

Antra, osteopatinio gydymo dalyje, taškiniais prisilietimais koreguojamas vaiko atraminio-judėjimo aparato, viršutinio ir apatinio žandikaulių darbas. Gydytojas-osteopatas koreguoja mažojo paciento laikyseną, padėdamas Myobrace sistemai greičiau suformuoti teisingus kvėpavimo ir rijimo įgūdžius, išlyginti dantis.

Užsirašykite nemokamai konsultacijai ir būkite sveiki! ❤️

Gyd. Anna, direktorė Futuri Dentes, vaikų odontologijos klinika

Registracija telefonu – 8 615 13366

Internetu – https://www.manodaktaras.lt

Didžioji gatve 11-16, Vilnius