Vaikų odontologija: švelniau, greičiau, tiksliau

Japonų studentai-medikai, laikantys baigiamuosius egzaminus, turi atlikti praktinį išbandymą, kurio metu reikia sukurti miniatiūrinį objektą. Tai gali būti užduotis pagaminti suši iš mažyčio gabaliuko menkės ir vienintelio ryžio arba sukurti 5 mm dydžio origami – žuvėdrą. Užduoties atlikimo laikas – 15 minučių.

Kam jie tai daro?

Tikslas – įsitikinti, kad jauni gydytojai sugebės su žmogaus kūnu elgtis atsargiai ir tiksliai, nesuteikdami skausmo, netraumuodami. Nes geriausias gydytojas ne tik žino, ką ir kaip gydyti, bet taip pat ir moka dirbti atsargiais, greitais, tiksliais judesiais.

Vaikų gydytojui odontologui toks „greitas-juvelyrinis“ meistriškumas – absoliuti būtinybė. Švelnumas, greitis ir tikslumas – jo darbo išskirtinumas. Kad gydymas būtų švelnus, vaikų gydytojas naudoja mažus ir plonus įrankius. Kad vaikas praleistų kuo mažiau laiko krėsle, gydytojas dirba labai greitai. Ir, žinoma, švelnus ir greitas darbas iš gydytojo reikalauja didžiausio tikslumo.

Būna įvairiai, bet paprastai vaikų gydytojas odontologas tiesioginiam danties gydymui turi tas pačias 15 minučių. Visai kaip per japonų egzaminą! Po to mažyliui paprasčiausiai būtina nulipti nuo krėslo ir už kokybišką ir gražią plombą gauti užsitarnautą žaisliuką.

Būkite sveiki! ❤️

Gyd. Anna, direktorė Futuri Dentes, vaikų odontologijos klinika

Registracija telefonu – 8 615 13366
Internetu – https://www.manodaktaras.lt/

Didžioji gatve 11-16, Vilnius