Logopedai padeda išgydyti vaikų sąkandį ankstyvame amžiuje

Susipažinkite: Jurga ir Ingrida, tai mūsų partnerės-logopedės iš vaikų klinikos Logopedas „Papūga”.

Praėjusių metų pavasarį mes pradėjome gydyti mūsų mažųjų pacientų sąkandžio sutrikimus minkštomis sistemomis Myobrace. Šis gydymas ypatingas dėl to, kad yra labai ankstyvas. Įprasti kieti breketai dedami dažniausiai vyresniems nei 6 metų vaikams ant nuolatinių dantų, o klinikoje Futuri Dentes nuimamus Myobrace treinerius galima pritaikyti vaikams jau nuo 3 metų.

Siekdami didesnio ir greitesnio gydymo efekto, vasarą į komandą mes pasikvietėme odontologijos osteopatą. Šis unikalus gydytojas koreguoja kaulų, kaukolės raumenų bei viso vaiko kūno padėtį ir darbą, taip pagreitindamas ir užtvirtindamas Myobrace poveikį.

Kitas mūsų žingsnis tapo partnerystė su gydytojais-logopedais iš klinikos „Papūga“. Specialių pratimų pagalba jie padeda mažojo paciento liežuviui, lūpoms ir žandikauliui būti sveikoje anatominėje padėtyje, moko vaiką taisyklingai tarti garsus, ryti ir kvėpuoti per nosį.

Taigi, šiandien mes koreguojame mažylio sąkandį suderintais veiksmais, kai kartu komandoje dirba odontologas, osteopatas ir logopedas. Tikslas, kurio mes siekiame – tai ištaisyti netaisyklingą vaiko sąkandį ankstyvame amžiuje, nes taip mes mažiname galimą žalą bendrai vaiko sveikatai dėl esamo ilgalaikio netaisyklingo sąkandžio. Kaip gydytoja ir mama aš labai labai džiaugiuosi, kad jau 50 mūsų mažųjų pacientų gydosi pas mus pagal šią kompleksinę metodiką, tame tarpe ir mano jauniausia dukra.

Būkite sveiki! ❤️

Gyd. Anna, direktorė Futuri Dentes, vaikų odontologijos klinika

Registracija telefonu – 8 615 13366
Internetu – https://www.manodaktaras.lt/…/futuri-dentes-vaiku-odon…/1064

Didžioji gatve 11-16, Vilnius