Vaikai sveiki. Ačiū, mamos!

Noriu su jumis pasidalinti, ką Futuri Dentes gydytojai mato, apžiūrėdami mažuosius pacientus, išgydytus 2016 ir 2017 metais, profilaktinės apžiūros metu.

Pirmiausia – psichologinis progresas. Vaikai geriau jaučiasi odontologinėje aplinkoje: mažiau bijo apžiūros ir gydymo, daugelis be tėvų pagalbos savarankiškai keberiojasi į odontologo kėdę 😃.

Antra – geresnė profilaktika. Vaikų dantys geriau išvalyti namuose, o už tai ačiū tiek teisingam ir reguliariam dantų valymui, tiek gerai parinktoms dantų pastoms bei šepetėliams.

Trečia – geresnė socializacija. Daugelio mūsų pacientų pieniniai dantys sugydyti įvairių spalvų plombomis Twinky Star. Vaikams patinka išsirinkti jų spalvas, vaikščioti ir grožėtis jomis, didžiuotis prieš bendraamžius 😎.

Ketvirta, be abejo, pagerėjusi vaikų fizinė sveikata. Daugumai pacientų praktiškai nebesivysto nauji ėduonies pažeidimai, burnos ertmėje nebėra infekcijos ir dėl šios priežasties vaikai mažiau serga peršalimo ligomis. Mažyliai, kuriems mes koreguojame sąkandį, stengiasi gerai nešioti minkštas kapas, taigi gerėja jų kvėpavimo, rijimo įpročiai, laikysena ir bendra sveikata.

Visa tai būtų neįmanoma be jūsų, brangiosios mūsų mažųjų pacientų mamos. Vien tik gydytojo pastangų ir įgūdžių nepakanka. Sėkmingam gydymui ir vaiko sveikatos palaikymui absoliučiai būtina jūsų meilė, rūpestis ir atsakingumas. Ačiū jums už tai!

Būkite sveiki! ❤️ (Ir pasitikrinkite kalendoriuje – ar jūs jau užregistravote savo mažylį profilaktiniam vizitui pas odontologą?)

Gyd. Anna, direktorė Futuri Dentes, vaikų odontologijos klinika

Registracija telefonu – 8 615 13366
Internetu – https://www.manodaktaras.lt/…/futuri-dentes-vaiku-odon…/1064

Didžioji gatve 11-16, Vilnius