Programa šeimai Futuri Dentes

PROGRAMA ŠEIMAI FUTURI DENTESTaupyklė, kurią jūsų mažylis pradeda kaupti jums 🙂

Programa šeimai Futuri Dentes – tai taupyklė, kuri padeda jūsų šeimai sutaupyti lėšų odontologiniam gydymui. Pirmą monetą į ją įdeda mažylis, o papildo mama, tėtis, močiutė ir senelis. Kiekvienas išgydytas dantis atneša balus. Kiekvienas šeimos narys gali naudoti juos savo gydymo apmokėjimui Futuri Dentes klinikoje.

Dalyvaukite mūsų šeimos programoje! Tai labai paprasta: po mažylio gydymo įrašykite į anketą šeimos narių vardus ir gaukite dalyvio ženklą.

Jūsų taupyklėje iš karto atsiras 50 balų. Toliau prisidės po 1 balą už kiekvieną eurą sunaudotą bet kurio šeimos nario gydymui.

Balų vertė auga, todėl naudinga kaupti daugiau. Jeigu taupyklėje iki 100 balų, tai 1 balo vertė – 0,05 euro, kiekvieno balo viršijančio 100 balų vertė – 0,10 eurų, tai yra dvigubai vertinga.

1 pavyzdys: jūsų šeima turi 90 balų, ateinančio gydymo kaina bet kuriam šeimos nariui sumažėja į 90 x 0,05 eurų = 4,50 eurų.

2 pavyzdys: jūsų šeima turi 260 balų, ateinančio gydymo kaina bet kuriam šeimos nariui sumažėja 100 x 0,05 + 160 x 0,10 eurų = 21 eurais.

Šeimos programos balai sumuojasi su kitomis bet kuriomis Futuri Dentes akcijomis.

Šeimos programos balais galima kompensuoti iki 50% gydymo kainos.

Būkite sveiki! 🙂

Gyd. AnnaGyd. Anna, direktorė Futuri Dentes, vaikų odontologijos klinika

Registracija telefonu – 8 615 13366
Internetu – https://www.manodaktaras.lt

Didžioji gatve 11-16, Vilnius